Perły Znaleziono 342 produktów

Perły – symbol klasy i kobiecości

Niedoścignionym wzorem elegancji i szyku jest madame Coco Chanel. To ona nauczyła kobiety nosić biżuterię z pereł. Była wielką orędowniczką zastąpienia drogich naturalnych pereł, syntetycznymi. Naszyjniki z pereł nosiła nie tylko do eleganckich sukienek, ale również do sportowych, niezobowiązujących stylizacji.

Fiszerowa jest wielką wielbicielką stylu Chanel. Madame Coco jest często inspiracją dla Fiszerowej i jej naszyjników, bransolet czy kolczyków.

 Znajdź swoją wymarzoną biżuterię z pereł

W ofercie Galerii Fiszerowa znajdziesz zarówno naturalne perły słodkowodne, jak i doskonałej jakości perły Swarovskiego. Wszystkie występują w pięknej palecie kolorystycznej i w wielu rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest stworzenie biżuterii idealnie pasującej do wymarzonej stylizacji. Wykorzystanie szlachetnego srebra w naturalnym srebrnym kolorze, oraz złoconego lub oksydowanego pozwala na dopasowanie koloru wykończenia biżuterii w dowolny sposób. Naszyjnik z naturalnych białych pereł doda elegancji i szlachetności każdej sukience i białej bluzce. Kolorowe, szklane perły Swarovskiego będą świetnym dodatkiem w każdej sytuacji – ograniczyć nas może tylko wyobraźnia!