Boho Znaleziono 282 produktów

Boho moda czy styl życia?

Boho to wolność! Wolność w wyrażaniu siebie poprzez sztukę i modę. W modzie styl boho to piękne zwiewne sukienki, kolorowe tuniki i kwieciste printy. W biżuterii styl boho to kolor! Długie, kandelabrowe kolczyki, duże wisiory, delikatne łańcuszki, a wszystko w pięknych soczystych barwach.

Znajdź swoją wersję boho

Kolekcja Boho to ogromna różnorodność. Znajdziesz tu przede wszystkim kolorową biżuterię z kamieni. Fiszerowa uwielbia oryginalną biżuterię w stylu boho, a wraz z każdą nadchodzącą wiosną znajdziecie jej w Galerii coraz więcej. Tworzenie tej biżuterii to wielka przyjemność. Kolczyki w stylu boho – kolorowe, długie, często z łańcuszkami i różnorodnymi zawieszkami. Zawsze są wyraziste i zwracające uwagę. Wisiory – zawieszone na długich łańcuszkach, z kolorowymi frędzlami to kwintesencja stylu boho. Wielbicielki delikatnej biżuterii również znajdą tu coś dla siebie – cieniutkie łańcuszki – naszyjniki i bransoletki podkreślą Twój styl i pozwolą Ci na odrobinę szaleństwa.

Biżuteria handmade to właśnie boho!

Jeśli nie przekonałaś się jeszcze do boho, zacznij od drobiazgu. Nic tak nie wyraża stylu boho, jak ręcznie tworzona, nietypowa biżuteria.

A może masz piękną kolorową sukienkę i brakuje Ci do niej dodatków? Napisz do mnie, wyślij zdjęcie, a ja postaram się stworzyć coś pięknego specjalnie dla Ciebie.