Opinie

Kukume II

Kukume II

Piękne, lekkie i niezwykle misternie wykonane kolczyki już zdobią moje uszy. Zakupy u Fiszerowej jak zwykle bardzo udane, dziękuję za przemiłą transakcję :)

Zobacz produkt

Matt - ball

Zakup u Fiszerowej to gwarancja dobrego produktu.
Kamienie piękne. Bransoletka subtelna.
Na moja prośbę bezproblemowa wymiana pierwotnej zawieszki.
Polecam Galerię.

Zobacz produkt

Queen Ruby

Duży pozytyw dla Pani Izy. Kolczyki wyglądają rewelacyjnie (moja partnerka bardzo się z nich ucieszyła) - nie widać praktycznie różnicy pomiędzy zdjęciami o oryginałem. Zostały wykonane bardzo precyzyjnie i z wysokiej jakości kruszców.
Prezentują się bardzo ładnie a do tego mają oryginalny wygląd. Transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Zostały zapakowane w solidne metalowe pudełeczko a wewnątrz wyściółka chroniąca biżuterię. Na prawdę polecam !

Zobacz produkt

Coryx

Coryx

Ciepło bursztynu. Elegancka, harmonijna kompozycja kształtów i barw doskonale spełniła moje oczekiwania. Naszyjnik wykonany z niezwykłą dbałością o detale i pięknie zapakowany na prezent. Serdecznie polecam.

Zobacz produkt

Kryształowe kaskady - kwarc różowy

Piękne i oryginalne kolczyki, bardzo ładnie się mienią, precyzyjnie wykonane, idealne aby wyróżnić się z tłumu. Na wieczór i każde spotkanie. Doceniam i polecam profesjonalnego dostawcę!

Zobacz produkt