Swarovski Znaleziono 241 produktów

Daniel Swarovski człowiek, który zrewolucjonizował współczesne jubilerstwo

Był założycielem, do dziś istniejącej i znanej na całym świecie firmy tworzącej syntetyczne kryształy o idealnym szlifie i olbrzymiej gamie barw i kształtów. Wynaleziona przez Swarovskigo maszyna do szlifowania kryształu do dziś jest chronioną tajemnicą, a kamienie produkowane dzięki niej, nie mają sobie równych pod względem precyzji wykonania.

Różnorodność to klucz do kolekcji Swarovski

Kryształy Swarovskiego wykorzystywane są w biżuterii szklanej zarówno przez wszystkie wielkie domy mody, jak i indywidualnych projektantów. Nie mogło ich zabraknąć również w ofercie Galerii Fiszerowa. Drobne, kolorowe kryształy Swarovskiego znajdziesz w kolczykach i bransoletach. Te większe, o fantazyjnych kształtach to motywy przewodnie naszyjników i wisiorów.

Swarovski, to również producent najlepszej jakości szklanych pereł. Fiszerowa ceni je na równi z naturalnymi perłami słodkowodnymi. Są idealne do tworzenia zarówno klasycznych, perłowych naszyjników, jak i fantazyjnych kolczyków.

 Oryginalna biżuteria marzeń w zasięgu ręki

Kryształy i perły Swarovskiego, dzięki swojej bogatej ofercie, pozwalają na stworzenie nietypowej biżuterii marzeń. Bogactwo kolorów pozwala na idealne dopasowanie barwy kamieni do Twojej kreacji. Skontaktuj się z nami, jeśli pragniesz czegoś wyjątkowego!