Murano  Znaleziono 66 produktów

Murano – osiem wieków tradycji

Murano to maleńka wyspa z wielkimi tradycjami. Szkło wytwarzane jest tutaj już od XIII wieku. Do dziś najpiękniejsze szkło użytkowe kojarzone jest właśnie z tym miejscem. Szkło Murano, zwane też szkłem weneckim, to olbrzymie bogactwo form i kolorów wytwarzane tradycyjnymi, rzemieślniczymi metodami. To właśnie szkłu Murano jubilerstwo zawdzięcza takie nazwy jak lampwork czy millefiori.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Fiszerowa od początku swojej przygody z biżuterią zakochana była i jest w szkle Murano. Jego wytworność i charakterystyczna włoska uroda jest jej bardzo bliska. W swojej nietypowej biżuterii Fiszerowa szczególnie upodobała sobie kolorowe szkło z zatopionymi płatkami złota i srebra. Elegancja i bogactwo tych korali idealnie wpisuje się w stylistykę Fiszerowej. Missoni, Klimt czy Ca’D’oro to jej zdaniem te najpiękniejsze.

Biżuteria szklana – poczuj się jak włoska Ragazza i Donna

Szkło Murano jest ponadczasowe! Idealnie pasuje zarówno do nowoczesnych naszyjników i kolczyków, jak i klasycznej biżuterii. Fiszerowa często łączy je z minerałami i perłami tworząc unikatową, nietypową biżuterię. Wplecione w długie złocone łańcuchy doda charakteru nawet najprostszej sukience, a dobrze dobrane kolczyki z Murano rozświetlą każde oczy. Nie bez przyczyny każda Włoszka posiada je w swojej szkatułce.