Ślub Znaleziono 74 produktów

Ten najważniejszy dzień

Biżuteria ślubna musi być wyjątkowa. Tak bardzo, jak wyjątkowa jest każda Panna Młoda i jak bardzo jest to wyjątkowy dzień dla każdej kobiety. Fiszerowa stara się spełnić marzenia każdej z Was. W kolekcji ślubnej znajdziecie zarówno bardzo klasyczną, minimalistyczną w formie biżuterię z pereł, jak i unikatową, wyrafinowaną biżuterię z kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

Kryształ górski czy Swarovskiego

Różnorodność dostępnych materiałów pozwala na stworzenie biżuterii handmade dla każdej z Pań. Kryształy i perły Swarovskiego w wielu odcieniach bieli, kremu i ecru dopasują się perfekcyjnie do barwy sukni i welonu. Naturalny kryształ górski, akwamaryn czy kwarc różowy dodadzą charakteru i indywidualności, a śmietankowo-białe perły słodkowodne sprawdzą się jako ponadczasowy klasyk.

Wybór koloru srebra, również pozwoli na precyzyjne dopasowanie. Ten sam naszyjnik czy kolczyk, będzie inaczej wyglądał w czystym srebrze, a inaczej wykończony złoconym srebrem w kolorze żółtym czy różowym.

Oryginalna biżuteria, aby być wyjątkową

Galeria Fiszerowa, ze szczególną troską i uwagą podchodzi do zamówień indywidualnych ślubnej biżuterii. Tworzenie biżuterii handmade na ten wyjątkowy dzień, poprzedzają szczegółowe rozmowy, aby finalnie jak najwierniej oddać charakter i urodę Panny Młodej. Biżuteria musi też pasować i dopełniać całość stylizacji, znajomość koloru i fasonu sukni jest więc niezbędna. Jeśli nie jesteś pewna, jakie dodatki będą pasowały do Ciebie, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością pomogę.