Ceramika i szkło Znaleziono 86 produktów

Ceramiczne korale – piękne kolorowe kule

Mogą być ogromne, zawieszone na sznurze lub łańcuchu z dodatkiem wiskozowego frędzla stworzą unikatowy wisior do prostej sukienki. Mogą być średniej wielkości i całkiem drobne – wplecione w naszyjnik dodadzą mu charakteru i podkreślą urodę minerałów. Te surowe ręcznie szkliwione i wypalane idealnie pasują do bursztynu i drewna sprawiając, że naszyjnik czy bransoleta posiadają swój surowy, niepowtarzalny styl.

Porcelana ręcznie zdobiona

W kolekcji Ceramika i szkło swoje miejsce mają również porcelanowe korale. Ręcznie zdobione kolorowymi emaliami i złotą farbą są unikatowym dodatkiem. Starannie dobrana kolorystyka korali, dodatek srebra naturalnego lub złoconego sprawia, że biżuteria artystyczna wyróżnia się niepowtarzalnością, a jej właścicielka poczuje się wyjątkowo.

Sezon na kolorową biżuterię

W Galerii Fiszerowa najwięcej biżuterii ceramicznej znajdziecie wiosną i latem. To pory roku, gdy duża, kolorowa biżuteria najlepiej wygląda na muśniętej słońcem skórze i na tle kolorowych letnich sukienek. Jeśli chciałabyś wyjątkową, kolorową biżuterię, skontaktuj się ze mną, postaram się wykonać ją dla Ciebie!