Sznury Znaleziono 154 produktów

Nowocześnie i z charakterem

Kolorowy sznur pojawił się w nietypowej biżuterii Fiszerowej z potrzeby przełamania klasycznych dodatków nowoczesnym akcentem. Wiskozowe sznury w bogatej kolorystyce to znak rozpoznawczy Galerii Fiszerowa. Dzięki nim biżuteria artystyczna zyskała nowe życie i nową rzeszę wielbicielek. Dodają one biżuterii charakteru i niepowtarzalności.

Wybierz swój ulubiony kolor

Bogata kolorystyka sznurów pozwala na swobodny wybór tego ulubionego. Jeśli szukasz nietypowej biżuterii, a kolor ma dla Ciebie znaczenie, zaryzykuj i wybierz coś na sznurze. Gwarantuję, że Twoja biżuteria będzie wyjątkowa!

Jeden sznur a tyle możliwości

Naszyjniki na sznurze to wielka różnorodność. Znajdziesz tu minimalistyczne łańcuszki, kolorową ceramikę i szlachetne szkło Murano. Perłowe naszyjniki zawieszone na sznurze, zyskują sportowy charakter i pasują do niemal każdej stylizacji. Naszyjniki z minerałami, zarówno w wersji krótkiej, jak i długiej zaskakują dodatkowym kolorem i fakturą. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki sznurom biżuteria jest lekka i bardzo wygodna w noszeniu.