Indywidualne zamówienia

Spełniamy marzenia Jeśli masz jakieś biżuteryjne marzenie – chciałabyś naszyjnik, który będzie idealnie pasował do nowej sukienki, a może kolczyki do kompletu do ukochanej bransoletki? Napisz do mnie – z przyjemnością, w miarę możliwości, postaram się wykonać Twoją wymarzoną biżuterię. Po wysłuchaniu Twoich oczekiwań, przedstawię Ci moje propozycje. Jeśli zaakceptujesz którąś z nich, poproszę Cię o wpłatę zadatku i zabiorę się do pracy. Zazwyczaj czas wykonania takiej biżuterii nie przekracza 2 tygodni.

Klipsy Chciałabyś nosić ozdoby w uszach, ale nie jesteś gotowa aby je przebić? Nic prostszego jak kupić u Fiszerowej kolczyki z opcją przerobienia na klipsy. Zwróć uwagę na opis produktu. Jeśli w jego treści znajdziesz możliwość wyboru rodzaju zapięcia, oznacza to, że te konkretne kolczyki mogę przerobić na klipsy.

Indywidualne zamówienia

Sprzedane Zazwyczaj tworzę biżuterię unikatową, w jednym egzemplarzu. Celowo jednak pozostawiliśmy możliwość zobaczenia produktów sprzedanych, gdyż, o ile to możliwe (jedynym problemem może być dostępność minerałów), wykonuję kolejne egzemplarze danego modelu. Oczywiście Twoja biżuteria może być dowolnie zmodyfikowana – kolor, długość, wielkość itp. Jeśli interesuje Cię któryś ze sprzedanych produktów, napisz – odpowiem czy będę mogła go dla Ciebie wykonać. Ceny podane przy sprzedanej biżuterii są orientacyjne, ostateczna cena może się różnić ze względu na ceny surowców.

Dopasowanie Jeśli biżuteria, która Cię interesuje, nie do końca spełnia Twoje oczekiwania: naszyjnik jest trochę za krótki, kolczyki mają zapięcia których nie lubisz, a bransoletka spadłaby Ci pewnie z dłoni, chętnie dopasuję zakupiony produkt. Napisz tylko i upewnij się czy będzie to możliwe.

Jeszcze raz gorąco zapraszam do kontaktu.

Jestem tu specjalnie dla Ciebie!

Iza Kozłowska

Zapytaj

politykę prywatności